Reklama na witrynach

Reklama na witrynach sklepowych i nie tylko mają coraz większą popularność. Jest to bardzo szybki i dość efektowny sposób zareklamowania, promowania towaru. Ta forma reklamy działa od chwili jej umieszczenia ponieważ na ogół znajduje się na wysokości wzroku.

Oklejenie szyby np folią tzw oczkowaną (One Way Vision) daje nam dodatkowy efekt w postaci „zasłony” przeciwsłonecznej lub w części uniemożliwiając podglądanie. Widoczność po przyklejeniu tego typu folii okien nie zaciemnia pomieszczeń a jest prawie całkowicie nie widoczna od strony wewnętrznej.

Reklama na pojazdach

Proponujemy wykonanie bardzo efektowną formę reklamy na środkach transportu, samochody osobowe, dostawcze, TIRy, autobusy, tramwaje, trojlebusy, wagony itp.

Każdy pojazd Państwa firmy może zostać jeżdżącą wizytówką która pracuje 24 h na dobę przemieszczając miasta i drogi w całej Polsce i nie tylko. Ciekawe projekty i rzucające się w oczy formy reklamy przynoszą spodziewany efekt który pracuje tylko i wyłącznie na Wasza korzyść.

Ofertę kierujemy nie tylko do posiadaczy jednego pojazdu ale i do tych, którzy mają cały park samochodowy liczący nawet kilkadziesiąt pojazdów. Wykonujemy oklejanie pojazdów w całości lub częściowe folia wylewana zabezpieczona laminatem UV co zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz w znacznym stopniu wydłuża żywotność wydruków przed ich wyblaknięciem. Na okna stosujemy folie One Way Vision (oczkowana), która umożliwia widoczność z wewnątrz natomiast z zewnątrz widoczna jest tylko grafika. Wykonujemy również wyklejanie liter lub grafiki wycinanej z folii samoprzylepnej jako uzupełnienie grafiki wykonanej folią wylewana lub bez.

Reklama na stoiskach wystawienniczych

Nasza firma z powodzeniem realizuje zamówienia na profesjonalne wykonywanie reklam na stoiska wystawiennicze na targach w całej europie. Realizując zamówienia na wykonywanie reklam stosujemy najwyższej jakości media z atestem nie palności B1 i M1. Wykonujemy przede wszystkim banery z frontlitu i meshu PCV oraz tkanin tekstylnych oraz oklejanie ścianek działowych, pleksi, płyty PCV, szyby folią samoprzylepna z laminatem UV oraz folia OWV.

Dodatkowo wykonujemy również litery i loga z folii samoprzylepnej oraz 3D z pleksi i styrodruku. Wykonywaliśmy do tej pory realizacje przede wszystkim na terenie Niemiec: Berlin, Kolonia, Dusseldorf, Frankfurt, Stuttgart, Monachium , Hamburg, Hanower oraz Paryż, Londyn, Barcelona.